Yeni nesil SEO ve Backlink

 Uzun yıllardır yapılan SEO artık Penguen güncellemesi ile tarihe karıştı. Bilindiği gibi eski dönemlerde SEO'da backlink herşey demekti; şimdilerde ise backlink o çok etkili gücünü artık kaybetti.  

Google artık spam siteleri engelemek için her şeyi düşünerek haraket etmekte. Penguen güncellemesi ile spam SEO'lara yol vermeyeceğini belli etmiş bulunmaktadır. Backlink, ve özellikle hacklinkle kolayca ve haksızca sağlanan yükselmelerin önüne geçen Google'u tebrik ederim.

Sektörün en eski firması olduğumuzu neredeyse tüm SEO'lar bilmektedir. Yalnız hillelerle yapılan çalışmalarla yükselme sağlanıyordu ve bu yükselmelerin haksız olduğunu sürekli Google'a bildirmekteydik. Hemen cevap alamadığımız için haksızca yükselemleri gördükçe aşığı olduğum SEO'dan aşırı derecede sovmuştum ama yapılan Penguen güncellemesi ile görüyorum ki backlink ve hacklinkle öyle kolayca yükselerek ilk sıralara çıkmak hayal olmuş.
 
Bu güzel konudan sonra tekrar SEO aşkım tazelendi ve uzun süredir yazmadığım sitemde tekrardan sizlerin için keyifle yazmaya başladım.
 
Peki yeni nesil SEO nasıl işlemlektedir ve neler yapılmalıdır diye merak etmektesiniz. Bu konuyla ilgili çok özel makalelerimi hazırlamaktayım. Yeni Nesil SEO ile ilgili yazımı buradan takip edebilirsiniz.

kaynak : Hitsihirbazi.com

Etiketler : seo , backlink

İlker Altıner Web Tasarım ve Seo Uzmanı | Mersin Web Tasarım
İlker Altıner Web Tasarım ve Seo Uzmanı | Mersin web tasarım 11749 kişi Bunu Tavsiye Ediyor.
mersin web tasarım,seo,google ilk sayfa,asp web tasarım,site yapmak,webtaasrım İlker Altıner Resmi Web Sayfasıdır.
Oylama: 5
İlker Altıner Web Tasarım ve Seo Uzmanı | Mersin web tasarım
mine barcenas Alo Moloz Hattı Lastikli Çarşaf Toptan