Seo Nedir ?

 SEO "Search Engine Optimization ? Kısaltmasıdır; "Search Engine Optimization" kelimesinin Türkçe açıklaması ise; Arama Motoru Optimizasyonu demektir; Kısaltması ise AMO olarak bilinmektedir. Arama Motoru Optimizasyonu işinin yapılmasının temel amacı; web sitelerinin istenilen hedef kelimelerde üst sıralara çıkmasını sağlamak; böylece ürün ve hizmet tanıtan siteleri istenilen kitleye ulaştırıp sitemizi de hedefine ulaştırmaktır.
 
SEO Türkçe karşılığı "Arama Motoru Optimizasyonu" en fazla google arama motorunda popüler olmuştur. Düzenli bir çalışma ile hedef kelimelerde google'da 1. sayfaya gelmek mümkündür. SEO danışmanı ve uzmanları sitenizi Google kurallarına uygun halde optimize ederek hedef kelimelerinizde yükselmenizi sağlayarak siteniz ve Google aracılığı ile müşteri edinmenizi sağlarlar.
 
Profesyonel bir çalışma neticesinde artan hit ile müşteri potansiyeliniz ve satışlarınız beraberinde artacaktır. Google optimizasyon ve Adwords en etkili reklam biçimidir diyebiliriz. Hiç bir reklam modeli size google arama motoru optimizasyonu ve Adwords kadar dönüş sağlamaz. Özellikle google da ilk sayfa yer almak, hemen, hemen her site sahibinin arzu ettiği bir şeydir.  
 
Sizde SEO hizmeti alarak web sitenizi arama motorları dostu yapabilir, ve sitenizin hit almasını sağlaya bilirsiniz; Yalnız dikkat etmeniz gereken önemli konular vardır. Dikkat etmeniz gereken piyasada her önüne gelen ilk sayfaya çıkabilirsiniz vaatlerinde bulunuyorlar. Sektörü kullanarak bir çok kişinin parasını alarak kandıran bir çok kişi ve kişiler ne yazık ki mevcuttur.
 
Dikkat Etmeniz Gereken Konular
 
1. İnternetten sizin ulaştığınız ve/veya size ulaşan SEO hizmeti alacağınız firmanın Google ilk sayfa referansları en önemli konudur. Referansların gerçekliği olup olmadığı için teyid etmek gerekir. En azından sizi en çok etkileyen iki referansı arayabilirsiniz.
 
2. Hizmet alacağınız seo şirketi'nin kendi sitelerinin minumum 5 ile 10 arası kaliteli kelimede google da ilk sayfada olup olmadıkları da önemli ikinci konudur.
 
3. Google ilk sayfa garantisi veren firmalardan sözleşme örneğini isteyip hukuk danışmanınıza veya bir avukata danışmanızı öneririz.
 
Türkiyenin En Geniş SEO Referansına Sahip Olduğumuzu Biliyormuydunuz !
Hit Sihirbazı; Firmalara starejik olarak destek vermekte olup, firmalara SEO personeli yetiştirmektedir. Sizde kendi bünyenizde bir seo uzmanınız olsun istiyorsanız yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek SEO danışmanlığı ve eğitimi hizmetimizden faydalanarak bünyenizde bir seo personeli çalıştırabilirsiniz.

- SEO'da sektöre ait önemli kelimelere yüklenme yerine nasıl aranacağımızı düşünerek farkı kelimler üreterek hit almak en kalıcı yükselme sağlayacak bir etkendir.
 
- Google Gerçekten Çok Etkili Bir Pazarlama Aracı Haline Gelmiştir; SEO ve Adwords Reklamları İle Kişi ve Firmalara Anında Müşteri Bulma Kolaylığı Sağlayan %100 Garantili Bir Çözümdür.
 
- SEO, Bir Siteye Değer Kazandırdığı Gibi Yanlış İşlemeler İle Zarar'da Verebilir; Doğru Seo Bulunabilirliğinizi Artırır; Yanlış Yapılan SEO İse Sitenizi Dizinlerden Sildirebilir. Bu nedenle bir SEO ile çalışmaya başlamadan önce iyi düşünerek karr vermelisiniz.
 
Seo desteği verdiğimiz firmalar arasında, Çukurova A.Ş, Stfa Holding, Dilek Grup, Omsa A.Ş, Orkim A.Ş, Nuga A.Ş, Sel A.Ş, Gürsa A.Ş ve daha bir çok kurumsal firmalar mevcuttur. Başarı için titiz bir çalışma ile müşterilerimize seo desteği vermekteyiz.

Kaynak : Hitsihirbazi.com

Etiketler : seo nedir

İlker Altıner Web Tasarım ve Seo Uzmanı | Mersin Web Tasarım
İlker Altıner Web Tasarım ve Seo Uzmanı | Mersin web tasarım 11749 kişi Bunu Tavsiye Ediyor.
mersin web tasarım,seo,google ilk sayfa,asp web tasarım,site yapmak,webtaasrım İlker Altıner Resmi Web Sayfasıdır.
Oylama: 5
İlker Altıner Web Tasarım ve Seo Uzmanı | Mersin web tasarım
mine barcenas Alo Moloz Hattı Lastikli Çarşaf Toptan